İkinci el espresso kahve makineleri ev kullanıcıları için ve profesyonel espresso makineleri garantili tüm ürünlerimizin fiyatları ve markalarının listesi

Espresso Makinesi Su Alma Arızası

Espresso kahve makinesi su alma arızası genel olarak sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Espresso kahve makinelerinin yıllar içerisinde kullanılan su kalitesinden kaynaklı olarak espresso makinesi tıkanma sorunları oluşabilmektedir.

Profesyonel espresso makinelerinde en çok arıza sebebi su kalitesine bağlı kireç problemleridir. Bu gibi sorunlarda makinenin tüm parçalarının dağıtılıp kireç bakımı yapılması zorunludur.

Espresso makinesi bakımı olarak adlanladırılan bu işleme genel bakım denmektedir genel bakım işleminde espresso makinesinin tüm çalışma birimlerinin sökülüp kireç temizleme işleminin yapılması şarttır eğer işlem sırasında bir tek atlanan parça olursa yapılan işlem hiçbir işleme yaramaz buna bir örnek vermek gerekirse bakımı yapılacak olan bir espresso makinesi düşünelim su almıyor ve kazan kireçten dolayı tıkanmış olsun bir servis geldi ve makine içerisine kireç temizlik işlemi yaptı fakat yıllar boyu kireçli suya maruz kalmış su alı borularından birini unuttu ve bakım yapmadı o kireç tutan parçanın 1. hafta veya 1 ay sonra tamamen tıkanmayacağının bir garantisi yoktur, Kısa sürede yeniden tıkanan cihazın kazanı temiz olsada su hattında bir borunun tıkanması yüzünden yine bakıma alınması gerekecektir.

Espresso kahve makinesi bakımları mutlaka ehli kişi ve firmalar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde bakım yaptırılan bir ürün size yüzlerce liralık maliyetler çıkarabilir.

Espresso makinası servisi olarak yıllardır sahada hizmet veren firmamız her marka esresso makinası tamiri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Bakım espresso kahve makinelerinde en önemli husus olduğunun bilincinde olarak kaliteli hizmet anayışı ile çalışmaktayız.

 

Cunill Kahve Değirmeni Servisi

Cunill Kahve Değirmeni Servisi

Arızalı cunill kahve değirmeni tamir bakım servisi arızalı Cunill marka her model espresso kahve değirmeni için tamir hizmetimiz vardır. Ögütmeyen kahve değirmeni teknik servisimiz istanbul genelinde arızalı espresso kahve makinesi tamiri ve espresso kahve değirmeni teknik servisi olarakj hizmet vermektedir. Cunil kahve makinesi değirmen tamiri ve Cunill kahve değirmeni yedek parça satışı için bize ulaşın 0212 210 4356

Espresso Makinası Servisi

Espresso Kahve Makinesi Tamir Servisi Olarak Her Marka Espresso Makinası Tamir Hizmetimiz Vardır.

 

Ayrıca Espresso Kahve Makinesi Teknik Servis Olarak İstanbul geneline Servisimiz Vardır.

Espresso Makinası Tamiri Yapan Firmamız Her Marka Ve Model Espresso Makinasına Servis Hizmeti vermektedir.

Otomatik Espresso Makinası Servisi

Profesyonel Espresso Makinası Tamiri

Cimbali Espresso Makinası Servisi

Cimbali Makinası Tamiri

2.ci El Sab Espresso Makinası

2.ci El Sab Espresso Makinası Bu Sab Espresso Makinası İtalyan Malı Olup Fuarlarda Kullanılmış Toplam Süresi 4,5 Aydır Servisimiz Tarafında Garantili Satışı Yapılmaktadır.

Bu Ürün www.espressomakinasiservisi.com tarafından ithal edilmiş olup türkiyenin en köklü espresso makinası tamiri yapan firması tarafından fuarlarda gösteri amaçlı kullanılmıştır. kullanılım esnasında temizlik ve bakımları detaylı olarak espresso makinası servisi tarafından yapılmıştır.

Grupların sayısı : 2 Ürün ölçüleri : 58*53*53 cm (W*D*H) Ağırlık : 62 kg Kazan : 7 litre Elektrik gücü : 2500 Watt Volt : 220/380 V Ürün görseli temsili sıfır makinadır. 2.el makinanın görseli hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. ÜCRETSİZ MONTAJ, TESLİM VE 1 YIL GARANTİ.. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayın 0212 532 4841

2.El Espresso Makinaları

Tamamı faal durumda olan 2.ci el espresso kahve makinelerini servis garantili olarak satın alabilir. istediğiniz takdirde sıfır 2 yıl garantili ücretsiz montaj ve servis ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.Elinizde kullanılmış satmayı düşündüğünüz espresso makineniz varsa değerinde nakit fiyat verilerek satın alınır. İkinci El Espresso Makinası Fiyatları İçin Bizi Arayınız  0212 532 4841