Çekmeköy espresso makinesi servisi

Tam servis teklifi, zamanına ve parasına değer veren talepkar müşteriler için eksiksiz bir bakım çözümüdür. Özel ve esnek yaklaşım, günlük görevlerinize mümkün olan en kısa sürede devam edeceğinizden emin olmak için her türlü tüccarı tatmin edecektir. Mühendislerimiz, para makinenizin olmadığı zamanı en aza indirgemek için çalışma modelinizi yerleştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Tam hizmet şunları içerir:

Makinenizin her parçasını değerlendirmek, endüstriyel sınıf ürünlerle tam ölçek giderme, derin temizlik, kalibre etme, eski elemanların değiştirilmesi ve yağlanması. Ayrıca, makinelerinizi kullanımını optimize etmek için personel ve barista eğitimi sunabiliriz ve gerekirse tam kahve makinesi servisi süresi için espresso makinesi teknik servis hizmeti.

Kafenizin başka bir yeri doldurulamaz unsuru – değirmeni. Kahve makinenizle birlikte, en talepkar müşterileri bile eğlendirmek için her gün çok çalışır ve mükemmel demlenmiş kafein atışı sunar. Öğütücünüz yavaş, sıkışmış veya size ince zemin yerine kaba mı veriyor? Bunların servis edilmesi gereken semptomlar olduğunu unutmayın. Öğütücünüz otomatik veya dozajlayıcılı olup olmadığına bakılmaksızın, bakımını yapabilir ve şunları sunabiliriz:

yağdan arındırma yeni Dişli seti yeni dozajlama yayları seti (gerekirse) kalibre ediliyor ihtiyaçlarınıza göre ayarlama
Gerekirse, personelinizi kahve çekirdeklerinin fazla ekstrakte edilmiş veya sulu çekirdeklerle yapılan içecekleri israf etmesini veya satmasını önlemek için eğitebiliriz. Müşterilerinizin her seferinde taze kahve alacağından emin olun. Duyulara atıfta bulunun – taze öğütülmüş fasülyelerin müşterileri kilometrelerce öteden çekmesine izin verin ve mekanınızı meşgul edin. Hepimiz kahve kokusunu seviyoruz!

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Espresso makinası servisi olarak Düzenli ve profesyonel servis için ve koruyucu bakım, makinenizi iyi durumda tutmanın en iyi yoludur. Her gün servis alanında olan teknisyenlerimizin incelemeleri sonucu yapılan tespitlerimize göre Espresso kahve makinelerinde oluşan bir çok arızanın ana kaynağı bakımsızlık olarak görülmektedir. Bu neden ile Espresso kahve makinelerinin ömrü uzatmak ve kaliteli bir kahve yapmanın ilk şartı bakım Bakımı yapılan Espresso makinesinin yapmış olduğu kahve kalite olarak çok daha iyi kıvamlı olarak alınabilir bakımsız bir makineden çıkan kahve kaliteli bir kahvenin nasıl olacağını bilen insanlar tarafından hemen anlaşıla bilmektedir. […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.