KAHVE MAKİNESİ SERVİSİ

Kahve Makinesi Servisi

Ev Tipi Kahve Makinesi Servisi
Kahve Makinesi Servisi

Ev Tipi Espresso Makineleri ve Öğütücüler Servis Çözümleri

Kahve makineniz, işletmenizin atan kalbi olarak duruyor ve sarsılmaz performans talep ediyor. En sağlam modeller bile mükemmelliklerini korumak için uzman dikkatine ihtiyaç duyar. Espresso Kliniği tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor. Kendini işine adamış ekibimiz, üst düzey kahve makinesi onarımı ve servisinde uzmanlaşarak ticari ekipmanlara yönelik çeşitli özel çözümler sunar. Espresso üretiminizin kesintisiz olmasını ve iş operasyonlarınızın sorunsuz ilerlemesini sağlamaya yönelik sarsılmaz kararlılığımızla, başarınızı güçlendirmek için buradayız.

 
 

Tam servis

Tam Hizmet paketimiz, zamanına ve kaynaklarına değer veren seçici müşteriler için tasarlanmış bütünsel bir bakım teklifidir. Özelleştirilebilir ve uyarlanabilir yaklaşımımız tüm yatırımcılara hitap ederek günlük operasyonlarınıza hızlı bir şekilde geri dönmenizi sağlar. Yetenekli mühendislerimiz iş ritminize uyum sağlayarak günlük kahve operasyonlarınızda yaşanabilecek aksaklıkları azaltmaya çalışacaklardır. Tam Hizmet şunları içerir :

– Makinenizin her bileşeninin ayrıntılı kontrolü,
– Orijinal, önerilen servis kitleri seti
– Profesyonel kalitede çözümler kullanarak kapsamlı kireç giderme,
– Derinlemesine temizlik,
– Kalibrasyon,
– Aşınmış parçaların değiştirilmesi ve yağlanması.

Üstelik değerli makinenizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için personel ve barista eğitimi sunuyoruz. Gerekirse kahve makinesinin tam servis süresi boyunca La Marzocco Linea veya Victoria Arduino Eagle One’ın değiştirilmesini de sağlıyoruz.

Kahve makinesi servisi olarak her marka ve model kahve makinesi tamir bakım servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Espresso makinası servisi olarak yaptığımız tüm Kahve makinesi tamiri kahve makinesi servisi gibi işlemlerde hizmetlerimize 1 yıl parça ve işçilik garantili olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz ile yaptığımız bakım anlaşmaları ile Espresso kahve makinelerinin zorunlu olan 3 aylık periyodik bakımları en uygun fiyata yapıp garanti sürelerinde oluşabilecekleri arızaları minimize ediyoruz.

Espresso kahve makinelerinde çıkabilecek arıza durumlarında parça ücreti haricinde hiç bir ücret talep edilmemektedir.

Kahve Makinesi Servisi

Her Marka Kahve Makinesi Her Model Espresso Kahve Makinesi Espresso ve Cappuccino Makineleri l Espresso l Cappuccino l Caffe Latte l Latte Macchiato

KAHVE MAKİNELERİ; Kahve Makineleri Bakımını garantili olarak yapıyoruz. İstanbul geneline teknik servisimiz vardır. Su almayan koku yapan Espresso makinası tamir bakım servisleri Bakımını yaptığımız espresso makinası markaları başlıca. Saeco espresso makinası bakımı, gaggia espresso makinası bakımı, la cimbali espresso makinası bakımı, la marzocco espresso makinası bakımı, brasilia espresso makinası bakımı, la spaziale espresso makinası bakımları, nuova simonelli espresso kahve makinası bakımları, sab espresso kahve makinası bakımları, nespresso espresso kahve makinası bakımları, bianchi espresso makinası, astoria kahve makinesi bakımı, expobar espresso makinesi bakımı, reneka espresso makinesi bakımı, vmf espresso makinesi bakımı, bio espresso kahve otomatları bakımı, faema espresso makinesi bakımı ve tüm bu espresso makinası markalarının tüm modellerine ait yedek parçalarının satışını yapmaktayız. Espresso kahve makinesi bakımı için arayınız0212 5324841

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.