Espresso Makinesi Yedek Parçaları için bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz! 2:00PM PST’den önce verilen MNG Kargo siparişleri genellikle siparişin verildiği gün gönderilir. PST 11:00’den sonra verilen diğer tüm siparişlerin bir sonraki iş gününe kadar gönderilemeyebileceğini lütfen unutmayın. Hızlı hareket ediyoruz ve siparişiniz çalışma aşamasında olduğu için herhangi bir değişiklik yapamıyoruz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra ayrı bir e-posta alacaksınız. Birkaç depodan gönderdiğimiz için ayrı olarak gönderilecek herhangi bir ürüne dikkat edin. Siparişinizi garanti altına almak için, geri sipariş edilen tüm ürünler şu anda tahsil edilecektir ve hazır olur olmaz kargoya verilir. Geri sipariş edilen ürünlerde ek kargo ücreti ödemezsiniz. Muhteşem müşteri destek ekibimizle 0212 210 4356 veya info@espressomakinasiservisi.com adresinden iletişime geçin.  Bu politikalarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa.

365 GÜN ÜCRETSİZ İADE POLİTİKASI

Espresso Parts, tüm kullanılmamış veya kusurlu ürünleri iade için memnuniyetle kabul edecektir. Tüm ürünler kullanılmamış ve orijinal ambalajında ​​iade edilmelidir. *Önemli Not: Özel Sipariş Ürünleri, Tüm Ekipmanlar, Elektrikli Ürünler, Pompa Başlıkları, Solenoidler ve Kitaplar iade için uygun DEĞİLDİR. . Bu üründeki tüm satışlar kesindir. İadenizin alınması ve işlenmesi için lütfen 2-3 hafta bekleyin. Çoğu iade, depomuza ulaştıktan sonraki 10 iş günü içinde işlenir. İadenizin işleme koyulduğunu onaylayan bir e-posta göndereceğiz. Geri ödemeniz, doğrudan orijinal sipariş için kullanılan kredi kartına veya diğer ödeme yöntemine geri yatırılacaktır. Özel durumlarda, hesabınıza 90 gün içinde kullanılmak üzere bir kredi veya PayPal veya ACH yoluyla geri ödeme alabilirsiniz. Özel bir durumla ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen bir Müşteri Hizmetleri Temsilcisine danışın.

GERİ DÖNEN ÜRÜN

Espresso Parts, satın alındığı tarihten itibaren 365 gün içinde iade kabul eder ve iade nakliyesi *ÜCRETSİZDİR. Evet, 365 gün ve *ÜCRETSİZ!!!! 1, 2, 3 kadar kolay.

 1. Müşteri Destek ekibimizi arayın ve iadeniz için gerekli RMA #’yi isteyin. (0212) 210-4356 numaralı telefondan bizi arayın.

 2. *ÜCRETSİZ Yurtiçi kargo iade etiketimizden yararlanın.

 3. Malınızı orijinal ambalajında ​​güvenli bir şekilde paketleyin ve iade nakliye etiketinizi ve RMA # numaranızı paketin dışına yapıştırın. Lütfen başka hiçbir nakliye etiketinin görünmediğinden emin olun. O zaman bize gönderin! FedEx iade etiketinizi kutunuza bantlayın ve ardından herhangi bir yetkili MNG Şubesine *Ön ödemeli etiketlerimizi kullanmak için lütfen gönderilerin Türkiye sınırlarından gönderilmesi gerektiğini unutmayın. 

Kendi nakliye yönteminizi kullanarak aşağıdaki adrese malları bize geri gönderebilirsiniz. Tüm takip bilgilerinden ve sigortadan siz sorumlusunuz. Espresso Makinasi Servisi, iade nakliye etiketimizi içermeyen iade gönderilerinden sorumlu değildir. Kendi gönderim yönteminizi kullanıyorsanız RMA # yine de gereklidir. Diğer tüm politikalar geçerlidir.

Espresso Parçaları 
Gürsel mh Kağıthane cd Sevilen Sokak
No:28/C Kağıthane İstanbul
Dikkat: İade Departmanı

HASARLI VE EKSİK ÜRÜNLER, SİPARİŞİNİZİ ELDE ETTİKTEN SONRA 7 GÜN İÇERİSİNDE BİLDİRİLMELİDİR. 

 1. Gönderinizin makbuzunu imzalamadan önce, kutu veya kutularda herhangi bir hasar olup olmadığını dikkatlice inceleyin. Hasar görürseniz, teslimat makbuzunu buna göre işaretlemeniz gerekir. Kutunun dışının ve kutunun içinin fotoğraflarının çekilmesi önerilir. Ardından, gizli hasar veya kayıp eşya olmadığından emin olmak için içindekileri paketinden çıkarın.

 2. Aşağıdaki belgeleri toplayın:  Yukarıdaki belgelerle birlikte iade@espressomakinasiservisi.com
  adresine e-posta gönderin veya (0212) 210-4356 numaralı telefondan bizi arayın; hasar talebini işleme koymak için nakliye şirketiyle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Espresso Parts, nakliye şirketinizle çalışırken yardımcı olmak için sınırlıdır. 

  • Espresso Parçaları Sipariş Numarası
  • Kargo Takip Numarası
  • Fotoğraflar ve hasar açıklaması

*DİKKAT: MNG gönderileri 100$’lık sigorta kapsamını içerir. Satın alma sırasında 100 doları aşan sigorta talep edilmelidir. Alıcı, ek sigorta masraflarından sorumludur. Alıcı, MNG’e bir sigorta talebinde bulunmakla sorumludur. Tüm gönderiler DAP’dir ve Espresso Parts, kaybolan veya hasar gören öğelerden sorumlu değildir. 

USPS Öncelikli Yurtiçi Gönderi’yi seçerek, Espresso Parçalarını geciken gönderiler ve 50,00 doları aşan kayıplar için sorumluluktan kurtarmış olursunuz. 50,00$’ı aşan hasarlı veya kayıp eşyalara ilişkin sigorta talepleri geri alınmayacaktır. Espresso Makinasi Servisi, kaybolan veya hasar gören eşyalardan sorumlu değildir. 50,00 doları aşan sigorta, satın alma sırasında talep edilmelidir. Tüm gönderiler DAP’dir ve Espresso Parts, kaybolan veya hasar gören öğelerden sorumlu değildir.

YANLIŞ ÜRÜN ALDIM? NASIL DEĞİŞİM YAPARARIM!

(0212) 210-4356 numaralı telefondan Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin ve size hiçbir ek ücret ödemeden doğru ürünü göndermek için yeniden sipariş vermeyi koordine edeceğiz. Ayrıca size ön ödemeli bir iade nakliye etiketi sağlayabilir ve yanlış alınan ürünün derhal iade edilmesini talep edebiliriz. Ek ücretlerden kaçınmak için, yanlış alınan mallar, ön ödemeli iade nakliye etiketini aldıktan sonra 7 gün içinde gönderilmelidir. Tüm normal iade politikaları hala geçerlidir. Tüm mallar, ücretlendirilmemesi için kullanılmamış ve orijinal ambalajında ​​iade edilmelidir.

GARANTİMİZ

Amacımız, özel kahve ticareti içinde en kaliteli ürünleri sunmaktır. Size hiçbir ek ücret ödemeden tüm kusurlu ürünlerin tam bir geri ödemesini veya değiştirilmesini garanti ediyoruz. Çoğu ürünün belirli bir sınırlı garantisi vardır ve buna göre işlem yapılır. İlk adımımız, hiçbir ek ücret ödemeden doğrudan üretici ile bir değiştirmeyi koordine etmek olacaktır.

Espresso Parçaları ile yaptığınız alışveriş için teşekkür ederiz.  Bu politikalarla ilgili başka sorularınız varsa (0212) 210-4356  /(yerel) veya  return@espressoparts.com numaralı telefondan Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin  .